T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Geleneksel Turnuva Babalar Gününde Final Yaptı

Yayın Tarihi : 23.6.2022

Denizli İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce 3.sü düzenlenen, 2 Şube ve 8 ilçe müdürlüklerinin katılımıyla gerçekleştirilen geleneksel Bahar Futbol Turnuvası sona erdi.

Turnuvaya, İl Müdürü Şakir ÇINAR, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile birlikte kurum çalışanları da yoğun ilgi gösterdi.

Kurum çalışanları arasında paylaşım, sevgi, hoşgörü ve diyaloğun geliştirilmesi amacıyla yapılan turnuvada final öncesi yapılan maç İl Müdürü Şakir ÇINAR'ın da katılımıyla kadın ve erkek personellerin arasında gerçekleştirildi.

İl ve İlçe Müdürlüklerimizde görevli kadın sporcuların yer aldığı maçta hakem olarak Gıda ve Yem Şube Müdürü Şehla Akpınar yer aldı.

PAÜ Halı Saha tesislerinde final maçları yapılan turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Müdürü ÇINAR, "Biliyorsunuz bizim teşkilatlarımız, ilçe müdürlüklerimiz ve şube müdürlüklerimiz yoğun bir şekilde çalışmaktadırlar. Bu çalışma temposu içerisinde ilçe teşkilatlarımız ve il müdürlüklerimizdeki çalışan arkadaşlarımız arasında bir motivasyon ve kaynaşma olması açısından bir futbol turnuvası tertipledik. Bugün bu turnuvanın Finali için buradayız katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum aynı zamanda Babalar günü olması münasebetiyle personelimizin ve herkesin Babalar Gününü kutluyorum."  Dedi.

Şampiyon olarak tamamlayan Honaz İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerine madalyaları ve kupası İl Müdürümüz Şakir ÇINAR tarafında takdim edildi.

2. olarak tamamlayan Pamukkale İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerine madalyaları ve kupasını İl Müdür Yardımcısı Mehmet ATMACAOĞLU, 3. olarak tamamlayan Babadağ-Baklan ve Sarayköy'den oluşan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerine madalyaları ve kupasını da İl Müdür Yardımcısı Saffet ÜGE verdi.

Şampiyonluk kutlamaları hediye takdiminden sonra gerçekleştirilen eğlencenin ardından sona erdi.