T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

11. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Denizlili Sanatseverlerin İlgisine Sunuldu.

Yayın Tarihi : 22.12.2020

Tarım ve Orman Bakanlığı, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı'nın, Denizbank sponsorluğunda düzenlenen Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar illerde sergilenmeye başlandı.

İlimize gönderilen 11. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar; Forum Çamlık AVM'de vatandaşlarımızın ziyaretine açıldı.

Açılışı yapılan sergiye İl Müdür Yardımcısı Saffet ÜGE, Denizli Arıcılar Birliği Başkanı Nihat Çomak, Şube Müdürleri ve vatandaşlarımız katıldı.

 

2009 yılından itibaren düzenlenen ve kamuoyunda yoğun ilgi gören "Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması"; Genel, Çiftçi, Öğrenci, Tarım ve Orman Bakanlığı Çalışanları, Denizbank Çalışanları ve bu yılın konusu "Su" olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleştirildi. Yarışmaya 1802 katılımcı 7292 eserle katıldı, 18 eser ödül alırken 120 eser de katolog ve sergilenmek üzere seçildi.

"Tarım ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması  www.tarimormaninsan.com internet adresinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulmaktadır.

 Sergi 25 Aralık 2020 Cuma gününe kadar gezilebilecektir.