T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Sözleşmeli Personeller İmza Töreni İle Göreve Başladı

Yayın Tarihi : 2.7.2020

Tarım ve Orman Bakanlığımızca İl ve İlçe Müdürlüklerimiz bünyesinde; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında Açıktan Atama ile İl Müdürlüğümüz emrine atanan sözleşmeli personellerin sözleşmeleri törenle imzalandı.

02.07.2020 tarihinde İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda gerçekleştirilen sözleşme imza törenine; İl Müdürü Yılmaz ERKAYA, İl Müdür Yardımcısı Nejdet DEMİR, İl Müdür Yardımcısı Mehmet ATMACAOĞLU, Şube Müdürleri ile Merkez ve İlçelerde görev yapacak sözleşmeli personeller katıldı.

Yeni atanan personellerimizin heyecanını paylaştığını ifade eden Tarım ve Orman İl Müdürü Yılmaz ERKAYA imza töreninde yaptığı konuşmada; "Sizler bugün Denizli'mizin değişik yerlerinde göreve başlayacaksınız. Tarım ve Orman Bakanlığı olarak büyük bir aileyiz. Birlikte Denizli ve Ülke Tarımına çok şeyler katacağız. Bakanlığımız tarafından desteklenen çok sayıda projeleri İlimiz için hayata geçireceğiz. Sizlere güveniyor ve hep birlikte daha çok şeyler yapacağımıza gönülden inanıyorum. Tüm çalışmalarınızda Devletimizi ve Bakanlığımızı, temsil ettiğinizi asla unutmamanızı ve davranışlarınızla örnek bireyler olduğunuzu daima hatırlamanızı temenni eder, yapılan sözleşmenin Ülkemiz ve İlimiz tarımına hayırlı olmasını diliyor başarılar temenni ediyorum"  dedi.

İl Tarım ve Orman Müdürü Yılmaz ERKAYA ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla tören sona erdi.